Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

13.4.2014 sa uskutočnil 2.ročník pochodu "Bratislava za život 2014" (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Tiež sme boli...

tam čo máš tú fotku "Ďakujeme" - stál som pred kinom Mladosť. Chcel som sa nájsť na tej fotke - hoci ako malá bodka - no nič, nedá sa to rozlíšiť, nevidno ma, možno na inej fotke. Aj od nás smerom k Dunaju bolo toľko ľudí, že sme nedovideli konca. Dobrá akcia.
 
Hodnoť

 

9000? Waw! Olga Pietruchova by vam to preriedila :-)
 

 

jj, to je taká tolerantná osoba :D, ani nemôžem napísať, že žena. ja nechodím do kostola, ale tento čudný trend, kedy je moderné všetko choré, tak ten mi už príde otravný. ja chápem, že dieťa, tehotenstvo a materstvo sú vážne veci, ale v SME sa vypisuje ako keby bol potrat niečo cool a trendy a mali by ste otehotnieť snáď len preto, aby ste potratom dokázali, aká ste slobodná. celé je to choré. inak tu je celý zástup takých tolerantných feministiek:
http://www.youtube.com/watch?v...
veľa z nich ani nevypadá ako ženy...
 

 

Kdepa se tu (SME) pise, ze umely potrat (tedy UPT a ne spontanni) je cool a trendy? Zrejme mne neco uniklo.
 

To je čo za blbosť?

Netrieskaj. To nikto netvrdí ani som to nevidel nikoho tvrdiť. Bavíme sa predsa o tom, že ženy majú právo rozhodnúť sa ešte predtým ako si plod dosiahne koplexnejšiu nervovú sústavu.
Dôvody sú rôzne. Znásilnenie, maloletosť, zneužívanie, kirtická životná situácia a podobne. Sú krajiny kde je potrat zakázaný a vieš čo sa deje? Ženy ho podstupujú nelegálne a umierajú pritom. Je to osobné rozhodnutie. Do ktorého sa chcú niektorí ľudia starať. Nabudúce nám budete nakúkať cez okno či to robíme len na misionára.
 
Hodnoť

Bratislavčania ďakujem.

Bratislavčania ďakujem.
 

Za čo

?
 

Radi sme sa zúčastnili...

Radi sme sa zúčastnili...pochod Bratislava za život bol super... My ďakujeme organizátorom aj všetkým spoluúčastníkom!
 
Hodnoť

Pochod za smrt

Ten tzv Pochod za zivot, fakticky vsak Pochod za smrt, je manipulacna akcia klerofasistickej casti Slovenska. Pod ruskom pekne prezentovaneho pochodu nanucuju celej spolocnosti svoju klerofasisticku zahnitu ideologiu.

Michal Hvorecky ma uplnu pravdu. Zucastnit sa na tomto pochode znamena suhlasit s tym aby sa zo Slovenska stal klerikalny stat, kde nad ustavu bude postavena biblia, kde nezvani a nevoleni ludia z katolickej hierarchie, menovani cudzou mocou (Vatikan) budu rozhodovat o tom, co je na Slovensku zakonom.

Ak sa podari tymto klerofasistom presadit zakon o zakaze potratov, bude to mat iba jeden vysledok. Umele prerusenia tehotenstva nezmiznu, iba budu ilegalne a mlade zeny budu znovu umierat na vykrvacanie alebo otravu krvi po pobabranom potrate andelickarkou.

Takze zaver je jasny. Organizatori tohoto pochodu za smrt si zelaju smrt mladych zien.
 

Názor jedného z účastníkov

Ján, ktorý prišiel podporiť pochod, hovorí, že väčšina ľudí možno prišla z náboženských dôvodov, no on je za ochranu života od počatia aj z humanistických dôvodov. „V článku 15 našej ústavy máme jednoznačne definovanú ochranu života od počatia a mám za to, že nie je dodržiavaná. Ľudský život je nielen hodný ochrany, ale je to tá najcennejšia hodnota, ktorú máme a bez nej uplatňovať akékoľvek iné práva nie je možné,“ zdôvodnil Ján
 

No ved vravim...

Ved vravim, ze chcete aby ihlice na pletenie boli zase chirurgickym nacinim a aby mlade zeny umierali na vykrvacanie a otravu krvi. Trieskate sprostosti, mila slecna.
 

bullseye 75

Ak by tvoji rodičia neboli za život, dnes by si nenapísal ani písmeno.
 

To fakt?

Toto je taká nechutná veta. Keby ho jeho rodičia nechceli a aj tak by ho museli mať tak by ho možno celý život týrali. Takto si môžme vymýšlať nejaké keby donekončna.
Veď vidíš, že jeho rodičia mali možnosť potratu a predsa je tu a píše. Čo znamená, že to čo tu presadzujete je nanucovanie vášho náboženského názoru iným. Veď keď to tebe tvoja viera nedovoľuje tak to nerob. Ale prečo to nútiš aj nám? Ja som tiež za život a niesom veriaci, ale pritom rešpektujem, že existujú ľudia v takej situácii, že to dieťa proste nechcú alebo nemôžu mať.
 

finetsky

1. Konštatoval som holý a nepopierateľný fakt: ak by na stúpencov potratov ich rodičia uplatnili zásadu, ktorú hlásajú, nenarodili by sa. To si stúpenci potratov spravidla neuvedomujú.Myslím, že im teda nezaškodí, aby videli svet aj z tejto strany.
2. Morálne normy platia bez ohľadu na svetonázor. Je zrejmé, že ako spoločnosť má správne fungovať, jej členovia sa nesmú okrádať, klamať, majú právo na prácu, primeranú odmenu za ňu, odpočinok po nej, právo na manželstvo atď.. Aby vôbec mohla prežiť, jej príslušníci sa nesmú vyvraždiť- preto právo na život je ešte dôležitejšie ako iné právo. To, že život sa začína už počatím, keďže oplodnením vzniká jedinečný tvor, s jedinečnou DNK, odlišnou od DNK matky, otca i všetkých ostatných ľudí, je vedecký fakt, ktorý je len v súlade so zjaveným náboženstvom.
Často sa dieťa počne nechcene, ale ak ho rodičia nechajú žiť, svoje rozhodnutie neľutujú.
 

Tak ešte raz.

1. Nekonštatoval si žiadny fakt len si trepol nelogický nezmysel bez toho aby si pochopil čo som ti hore písal, takže ešte raz. Jeho rodičia mali možnosť potratu a neurobili to. Tak načo pisateľovi vytýkaš, že by mohol byť potratený? Je to naozaj úbohý argument. Niesme stúpenci ani fanúšikovia potratov. Sme za voľbu. To, že má niekto voľbu neznamená, že sa na potrat teší a každé tehotenstvo ide "hurá na potrat". Potrat je krajná možnosť, ktorú si nikto neželá ale sú situácie ktoré si to vyžadujú.
2. Áno máme morálne normy. Život sa nezačína počatím, pretože po počatí má plod len pár buniek a žiadnu nervovú sústavu. Necíti, nepamatá. Je to zhluk buniek. Jedinečnosť je nepodstatná. Bunky v tele bežne a náhodne mutujú. Napríklad rakovinová bunka je mutovaná a teda jedinečná. Budeme ju v tebe chrániť? Už bol započatý život v tebe? Je to blud, tak ako náboženstvo. Prečo nútiš svoje náboženské postoje všetkým? Veď ty na potrat nepôjdeš. A nauč tak aj svoje deti. Ja by som od neho prehováral svojich blízkych tiež. Ale moji blízky neboli v ťažkej situácii. A ja nebudem nútiť iných. Dokážu sa rozhodnúť sami. A nie, nieje to porovnateľné s vraždou. Je to zhluk buniek bez nervovovej sústavy.
 

 

Moji rodicia ma chceli. Ty vsak degradujes zeny na masiny na plodennie deti bez moznosti o tom rozhodovat. Ale kedy uz klerofasisti hladeli na nazory mladych zien, hlavne na Slovensku.
 

bullseye 75

Iste, že ťa rodičia chceli, ináč by si v živote nič nenapísal. Ani nepodložené tvrdenie, ako by som chcel zo žien urobiť stroje na plodenie detí. Keď žena nechce mať deti, nikto ju nenúti, aby sa vydala.
 

vydaj vs plodenie deti

Co ma vydaj polocne s plodenim deti?
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie


 1. Martin Greguš: Poslanec Blaha vs ETIKA. Viete aké predmety Ľ. Blaha učil na Akadémii policajného zboru? 591
 2. Peter Gregor: Čierno biela sloboda - Zanzibar. 305
 3. Martin Greguš: Matovičov status o obyčajných ľuďoch a dôchodcoch. Je to správna "interpretácia" situácie? 150
 4. Karolína Olšavská: Dve sestry alebo Kam môže dospieť zlo zasiate rodičmi 125
 5. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 109
 6. Simona Kyselicová: Ako som začala predávat' medovníky v zahraničí || Život v Nórsku 101
 7. Martin Ondráš: Prvý minister novej vlády o ktorého sa zaujíma generálna prokuratúra 83
 8. Michal Šimečka: Dedičstvo Fica a Pellegriniho - sme poslední v EÚ 68
 9. Tomáš Vodvářka: Židovský humor XXXIII 50
 10. Filip Pastorek: Nejvyšší správní soud zasiahol proti korupčnému komisárovi z Luhačovíc 50

Rebríčky článkov


 1. Peter Biščo: Tata Fico & Pele syn - večerné rozhovory 2.
 2. Peter Biščo: Tata Fico & Pele syn - večerné rozhovory 1.
 3. Martin Krištoff: Problémy dodávok vakcín korigujú akcie farmafiriem
 4. Olívia Lacenová: Kuriérske spoločnosti sa zviezli na silnejúcich online nákupoch
 5. Stanislav Jurčišin: Kapitalistický úžernícky režim v plnom rozkvete. Quo vadis?
 6. Michal Ičo: Tibor Ičo- Stromy
 7. Stanislav Martinčko: Čo všetko hodinku meral Pellegrinimu krajčírsky majster???
 8. Jozo Peric: Chorváti chcú aj napriek pandémii euro. Chorvátsko ho prijme v roku 2023
 9. Vladimír Bohm: Zrušenie Trampových profilov urýchľuje koniec sociálnych sietí
 10. Dušan Seberíni: Nehádžte perly pod svine. Príhovor ministrovi zdravotníctva


Už ste čítali?