Nevolíš, lebo už neveríš sľubom politikov? Voľ Mezenskú!

Autor: Sandra Mihalecová | 8.2.2014 o 0:59 | (upravené 21.2.2014 o 0:14) Karma článku: 10,90 | Prečítané:  2162x

Vzhľadom na to, že je mnoho ľudí, ktorí nepozná Helenu Mezenskú a vo všetkých médiách je veľká cenzúra, som sa rozhodla napísať tento blog. Dúfam, že mi ho tu administrátori nechajú. Nuž, uvidíme... :)

Možno mnohí, ktorí natrafíte na tento blog mi budete teraz tvrdiť, že určite som platená, lebo že ona je ako všetci ostatní politici, ide jej iba o jej kariéru, že v NR SR nerobí čo by mala, ale len hystericky vykrikuje a podobne.  Sklamem Vás, ale nie je to pravda. Nie som vôbec platená nikým za toto, ale robím to z presvedčenia.

Kto je Helena Mezenská?

To, kto je táto kandidátka na prezidentku SR nájdeš tu. Jej celý životopis si prečítaj tu.

Prečo voliť teda práve Helenu Mezenskú?

h

Ešte jeden leták v PDF Prečo volíme Helenu Mezenskú stiahneš tu.

Helena Mezenská ako jediná zo všetkých 15 kandidátov na prezidenta SR, to myslí ozaj čisto a úprimne. Nie ako zvyšní kandidáti. Prečo? Lebo ešte pred tým, ako vstúpila do vysokej politiky pomáhala v Poprade spotrebiteľom, cez jej Združenie na ochranu a práva spotrebiteľov OMBUTSPOT, cez ktoré pomohla cca 3000 spotrebiteľom a preto, lebo mi záleží rovnako ako aj jej, na budúcnosti našich detí a na budúcnosti nášho Slovenska.

Ale to nie je všetko.

Do parlamentu išla síce cez hnutie Obyčajných ľudí a nezávislé osobnosti (OĽaNO), ale to len z toho dôvodu, lebo volebný zákon je tak nastavený, že sa dajú voliť IBA politické strany a hnutia, ale NIE jednotlivý ľudia bez toho, aby boli na kandidátke nejakej politickej strany alebo hnutia. Ona tam išla s cieľom, naďalej pomáhať občanom bojovať za ich práva. Videá s jej vystúpeniami nie len z NR SR nájdeš tu.

Tiež sa asi budete pýtať, prečo kandiduje a aké sú jej ciele, ak by náhodou vyhrala voľby, čo by chcela ako prezidentka SR dosiahnuť.

Prečo kandiduje:

Vidím možnosť ako oslobodiť Slovensko, jeho občanov i celú krajinu. Zjednodušiť a zlepšiť každodenný život ľudí. Dnes sú obyvatelia Slovenska veľmi unavení, vystavení zbytočne veľkej záťaži a umelo vyvolanému napätiu. Som presvedčená, že existujú spôsoby ako to uvoľniť. Vytratil sa úsmev z ich tvárí, dlho nepociťujú obyčajnú radosť a šťastie. Je potrebné vytvoriť priestor pre očistu, pre pochopenie, vzájomnú pomoc a podporu. Som presvedčená, že nastal čas, aby krajinu riadili ľudia so srdcom, ľudia slobodní a čestní, ktorí sa neboja ísť za svojim snom a víziou. Páči sa mi jednoduchosť, prirodzenosť, ľudskosť. V spojení a prepojení s občanmi vidím veľký potenciál, veľkú výzvu a nádej na zásadný obrat k lepšiemu

Ako prezidentka budem v rámci kompetencií presadzovať:

Môžeš si leták stiahnuť ako PDF tu. Ciele pozri zasa tu.

A aké je jej vízia Slovenska?

Stiahni si tu leták v PDF.

Jeden z jej výrokov:

„Ak sa nebude korumpovať a kradnúť, bude dosť pre všetkých. Potrebujeme to zastaviť. Ak namiesto vlastného obohacovania sa, budú politici rozmýšľať ako ľuďom pomáhať, príde aj patričné ovocie." Helena Mezenská

Viac jej výrokov nájdeš tu.

Ak ste sa stotožnili práve s tým alebo ste podporovateľ, ale neviete, ako jej pomôcť a chcete jej pomôcť vyhrať, môžete aj tak, že si stiahnete a vytlačíte letáky z článku, budete šíriť jej oficiálnu web stránku, kde sa dočítate aj viac informácií o jej živote, je tam viac videí z jej vystúpení v parlamente, najbližšie stretnutia s občanmi a všetky dôležité informácie, prípadne podporiť jej kampaň finančne na transparentný účet v "Kontakty" na spomínanej web stránke.

Ďakujem za podporu. :)

Ak sa Vám článok páčil, hlasujte aj na http://vybrali.sme.sk/c/Nevolis-lebo-uz-neveris-slubom-politikov-Vol-Mezensku/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kto prekonal covid, testovaniu sa vyhne. Nemusí to byť zadarmo

Vzor potvrdenia zverejnil Úrad verejného zdravotníctva.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Ako Sulík s Remišovou zle zapli gombík

Didaktická príručka pre budúcich členov koalícií.


Už ste čítali?