Začneme sa zaoberať aj Slovenskom?

Autor: Sandra Mihalecová | 16.11.2015 o 21:56 | (upravené 16.11.2015 o 22:44) Karma článku: 7,65 | Prečítané:  409x

V posledných dňoch počúvame z každej strany, kde, kedy,nakoho a ako zaútočili teroristi z Islamského štátu (IS), o USA, ako bojuje proti IS, o imigrantoch, o Putinovi, atď. Riešime zahraničie a zahraničnú politiku.  

Zaoberáme sa tým namiesto toho, aby sme sa zaoberali situáciou doma, na Slovensku. Áno, presne o toto ide naším politikom. Vláda dáva dôchodcom, ŤZP, študentom, sociálne balíčky v podobe vlakov zadarmo, len aby im zalepili oči a aby neriešili to, ako sa tu rozkráda, rozpredáva krajina. Aby ľudia nevenovali pozornosť zriadeniu základne NATO vo Vajnoroch, aby sa nespojili a nevyšli do ulíc stovky, tisíce, desaťťisíce, čí dokonca státisíce nespokojných občanov.

Proti základniam NATO na Slovensku bolo už možno 18. protestov "naši" poslanci to absolútne ignorujú. Fotky z protestu proti NATO. 

10.11., keď sa na schôdzi NR SR mal vysloviť súhlas s prítomnosťou zahraničných ozbrojených síl na území Slovenskej republiky v súvislosti s ich pôsobením v NATO – čo v preklade do jazyka bežného občana znamená vyslovenie súhlasu s prítomnosťou okupačných, cudzích vojsk na našom území, bolo pod NR SR na Zámockej ulici niekoľko ľudí, ktorí prišli vyjadriť nesúhlas s pôsobením cudzích vojsk na území SR. Príslušníkov polície bolo asi 10 a dostali pokyn od veliteľa urobiť kotrolu dokladov týchto odporcov cudzích vojsk NATO na našom území. Na otázku, položenú 3x, aký je dôvod kontroly totožnosti, odpovedali, že dôvodom kontroly je kontrola totožnosti a že je to príkaz.

Video: 

Zajtra, 17.11.2015 nebudú 3, 4 rovnaké akcie na rôznych miestach. Bude len jedna akcia. Aktivisti a komunisti s zhodli na tom, že 17.11.1989 bol najväčší podvod v dejinách Slovenska a preto spojili sily. Preto bude len jedna akcia a to o 14:00 na Hodžovom námestí pred prezidentským palácom. Ak nebudete v práci aj napriek zajtrajšiemu voľnu, alebo ak to nebudete mať ďaleko, príďte podporiť. Zdieľajte, nech sa o tom dozvedia Vaši kolegovia, priatelia, kamaráti, rodina, nech je na námestí čo najviac ľudí. Nech "naši" politici vedia, že sa Slováci vedia spojiť a že im nie je osud ich krajiny a budúcich generácii lahostajný. Ďakujem! :)

P.S.: Začneme sa zaoberať aj Slovenskom?

Ak sa Vám článok páčil, môžete ho podporiť aj na vybrali.sme.sk. Ďakujem. ;)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Bitka o Mosul sa vlastne len začala

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?